Informacija

Papildomi autobusų reisai vakarais mieste

2019-04-24

Informuojame, kad nuo 2019 m. gegužės 2 d. autobusas papildomais miesto maršruto Nr. 3 „Senelių pensionatas - Rimkai“ vakariniais reisais važiuos šiais laikais:

iš st. „Centras“: 19:58,  20:58, 21:28,  23:03 val.;

iš st. „Autobusų stotis“: 20:00, 21:00, 21:30, 23:05 val.;

iš st. „Ligoninė“: 20:02, 21:02, 21:32, 23:07 val.;

iš st. „Žemaitės g. (Rasa)“: 20:03, 21:03, 21:33, 23:08 val.;

iš st. „Žemaitės g. (Juodmena)“: 20:05, 21:05, 21:35, 23:10 val.;

iš st. „Chemikų g.“: 20:06, 21:06, 21:36, 23:11 val.;

iš st. „Chemikų g. (Vingis)“: 20:07, 21:07, 21:37, 23:12 val.;

iš st. „Chemikų g. (Iki)“: 20:08, 21:08, 21:38, 23:13 val.;

iš st. „Moksleivių namai“: 20:10, 21:10, 21:40, 23:15 val.;

iš st. „Sodų g.“: 20:11, 21:11, 21:41, 23:16 val.;

iš st. „Sporto centras“: 20:12, 21:12, 21:42, 23:17 val.;

iš st. „J.Basanavičiaus g. (Iki)“: 20:13, 21:13, 21:43, 23:18 val.;

galinė st. „Autobusų stotis“: 20:14, 21:14, 21:44, 23:19 val.

            Kosmonautų, Lietavos, Žeimių tako ir A.Kulviečio gatvėmis šiais laikais autobusai nevažiuos.

Išsamesnė informacija tel.: (8-349) 51333.

Maršrutinių autobusų eismo tvarkaraščių pakeitimai mokinių atostogų metu

2019-04-18

2019 m. balandžio 23 - 26 dienomis, mokinių pavasario atostogų metu, priemiesčio maršrutų autobusų reisai, važiuojantys tik mokinių mokymosi metu (tvarkaraštyje pažymėti MM) nevažiuos.

Naujienos

PIRMOS PAGALBOS MOKYMAI MŪSŲ BENDROVĖJE

PIRMOS PAGALBOS MOKYMAI MŪSŲ BENDROV...

Laiku ir tinkamai suteikus pirmą pagalbą, galima išgelbėti žmogaus gyvybę. Gelbstint ją svarbi yra kiekviena minutė, todėl būtina ne tik iškviesti greitąją ...
TARPTAUTINIS APDOVANOJIMAS MŪSŲ VAIRUOTOJUI

TARPTAUTINIS APDOVANOJIMAS MŪSŲ VAIRU...

UAB „Jonavos autobusai“ kolektyvas ir stebėtojų tarybos nariai pagerbė geriausią bendrovės vairuotoją, kuriam skirtas prestižinis Tarptautinės kelių transpo...
UAB „JONAVOSAUTOBUSAI“ ĮSIGIJO MAN MARKĖS AUTOBUSĄ

UAB „JONAVOSAUTOBUSAI“ ĮSIGIJO MAN...

Rugpjūčio pabaigoje UAB „Jonavos autobusai“ savo lėšomis įsigijo naudotą, modernų, komforto bei saugumo reikalavimus atitinkantį autobusą „MAN UL 314/NK/M...
SUDALYVAVOME JONAVOS MIESTO GIMTADIENIO ŠVENTINĖJE EISENOJE!

SUDALYVAVOME JONAVOS MIESTO GIMTADIENIO...

Šventinės „Jonavos autobusai“ kolektyvo eisenos akimirkos. Mes mylim Jonavą!