TARPTAUTINIS APDOVANOJIMAS IR MŪSŲ BENDROVĖS VAIRUOTOJUI

TARPTAUTINIS APDOVANOJIMAS IR MŪSŲ BENDROVĖS VAIRUOTOJUI

UAB „Jonavos autobusai“ baigiantis 2017 metams sulaukė aukščiausio įvertinimo iš Tarptautinės kelių transporto sąjungos (International Road Transport Union). Kaip ir kasmet diplomais ir garbės medaliais buvo apdovanoti geriausi kelių transporto vairuotojai, taip pagerbiant jų profesines ir moralines savybes.

Tarp geriausių 2017 m. kelių transporto vairuotojų ir ilgametis UAB „Jonavos autobusai“ vairuotojas – konduktorius Henrikas Jakaitis, dirbantis bendrovėje nuo 1983 m. Dėkojame nominantui už ilgametį darbą, bei linkime gražių artėjančių švenčių, saugaus kelio ir sėkmės maršrutiniuose reisuose.

Šie apdovanojimai skiriami vairuotojams, kurie turi ne mažesnį nei 20 metų profesinį bei nepertraukiamą 5 metų darbo toje pačioje įmonėje stažą, yra nuvažiavę ne mažiau nei 1 mln. km. Taip pat jie nėra sukėlę rimtų kelių eismo įvykių per pastaruosius 20 metų, kurių metu buvo sužaloti asmenys, nėra rimtai nusižengę kelių eismo, muitinės veiklos taisyklėms bei nėra bausti administracinių teisės pažeidimų kodekse nustatyta tvarka per paskutinius 5 metus.

Nuotraukose: vairuotojui H.Jakaičiui diplomą ir garbės medalį įteikia UAB „Jonavos autobusai“ direktorius O.Urbanas.

Nuotraukų galerija