Dėl maršrutinių autobusų į Jonavos kapines ir sodininkų bendriją „Užuovėja“

2020-04-28

Nuo šių metų gegužės 1 dienos:

1. Miesto maršrutinis autobusas Nr. 7 „Rimkai - Geležinkelio stotis (kapinės)“ šeštadieniais ir sekmadieniais važiuos iki Jonavos kapinių. Autobusas važiuos tik iki autobuso stotelės „Kapinės“ (šalia kelio į Kėdainius). Į naujas kapines autobusas nevažiuos.

Iš kapinių autobusas išvyks:

- šeštadieniais: 7:45, 9:46, 10:32, 11:12, 15:20, 16:03 ir 18:48 val.;

- sekmadieniais: 7:45, 9:46, 10:32, 11:12, 15:20, ir 16:03 val.

2. Priemiestinis maršrutinis autobusas „Jonava - Upninkai“ važiuos į sodininkų bendriją „Užuovėja“:

- trečiadieniais: iš Jonavos AS 9:50; iš s.b. „Užuovėja“ 18:21 val.;

- šeštadieniais: iš Jonavos AS 7:50; iš s.b. „Užuovėja“ 19:00 val.

Nuo balandžio 10 d. viešumoje dėvėti apsaugines kaukes – privalu

2020-04-10

Vyriausybei įvedus sugriežtinimų dėl karantino – nuo penktadienio, balandžio 10 d., būnant viešoje vietoje privaloma dėvėti apsaugines kaukes.

Kadangi autobusas yra vieša vieta, kur yra tikimybė turėti kontaktą su kitais žmonėmis, keleiviai privalės autobuse būti su veido kauke ar respiratoriumi, o jų neturintieji burną ir nosį privalės būti prisidengę skarele ar šaliku. Taip pat rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines. 

Veido apsaugines kaukes taip privaloma dėvėti autobusų stotyje ir stoties perone.

Saugokime savo ir kitų sveikatą!

Atnaujinama siuntų autobusais veikla

2020-04-10

Nuo balandžio 14 dienos atnaujinama siuntų autobusais veikla.

Atnaujinus veiklą keičiasi Jonavos autobusų stoties siuntų skyriaus darbo laikas: siuntos bus priimamos ir atiduodamos darbo dienomis nuo 8:00 iki 16:00 val.

Siuntas galėsite išsiųsti bei atsiimti šiose autobusų stotyse: Jonavos, Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Prienų, Kuršėnų.

Tad prieš vykstant išsiųsti ar atsiimti siuntos rekomenduojame pasiskambinti siuntų skyriaus telefonu: 8 349 54388.

Viešojo transporto darbas Jonavoje karantino metu

2020-03-16

Nuo šių metų kovo 16 d. visoje Lietuvoje įvedus karantiną, Jonavos viešajame transporte ir įmonės veikloje numatomi tokie su sveikatos apsauga ir higiena susiję sprendimai:

Visi nutraukti maršrutinių autobusų reisai paskelbti šio internetinio puslapio skiltyje: LAIKINAI NUTRAUKTI MARŠRUTAI IR REISAI

Viso karantino metu priemiestinio susisiekimo autobusai važiuos pagal autobusų eismo tvarkaraščius, kurie galioja mokinių atostogų metu, nes visose švietimo įstaigose nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. privalomai sustabdytas ugdymo procesas, o nuo kovo 30 d., karantino metu, jis bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Visos transporto priemonės dezinfekuojamos ir vėdinamos galinėje visų maršrutų stotelėje - „Autobusų stotis“. Papildomai, esant didesniems keleivių srautams, vairuotojai autobusus dezinfekuos miesto maršrutų stotelėse „Chemikų g. (Vingis)“, „AB „Achema““, „Santaka“, „Geležinkelio stotis“, „Ukmergės g.“.  

Vairuotojai - konduktoriai miesto maršrutuose vertins transporto priemone važiuojančių keleivių skaičių, kad jų būtų ne daugiau nei yra sėdimų vietų. Esant situacijai, kai keleivių skaičius viršys numatytą, darbuotojai į transporto priemonę keleivių nebeleis ir informuos, kad reikėtų palaukti kitos transporto priemonės. Dėl šios priežasties savo keliones piko metu reikėtų planuoti su laiko atsarga.

Raginame keleivius vykti viešuoju transportu tik esant būtinybei.

Iki atskiro pranešimo nutraukiami visi užsakomieji reisai ir nepriimami užsakymai naujiems.

Jonavos autobusų stoties kasoje už siuntų paslaugas, įsigyjamus terminuotus ir maršrutinių autobusų bilietus, kitas paslaugas, rekomenduojame atsiskaityti tik bankinėmis kortelėmis.

UAB „Jonavos autobusai“ administracijos darbas organizuojamas nuotoliniu būdu, todėl atsiradus svarbiems klausimams prašome kreiptis telefonais 8 349 51333, 8 349 52507 arba rašyti kontaktuose nurodytais elektroninio pašto adresais.

Autobusų eismo tvarkaraščių pakeitimai dėl sustabdyto ugdymo proceso

2020-03-13

Šių metų kovo 16 - 27 dienomis priemiestinio susisiekimo autobusai važiuos pagal autobusų eismo tvarkaraščius, kurie galioja mokinių atostogų metu, nes visose švietimo įstaigose nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. privalomai sustabdytas ugdymo procesas. Informacija dėl autobusų eismo tel. (8 349) 51333.

Maršrutinių miesto autobusų, važiuojančių į Fabriko ir Ukmergės gatves, eismo tvarkaraščių pakeitimai darbo dienomis

2019-08-30

Nuo šių metų rugsėjo 2 dienos keičiasi miesto maršrutinių autobusų Nr. 5 „Rimkai - AB „Jonavos grūdai““ ir Nr. 8A „Rimkai - AB „Achema“ - Rasa“ (pirmadieniais - ketvirtadieniais) eismo tvarkaraščiai.

Su naujais eismo tvarkaraščiais galite susipažinti šiame skelbime. informacijos telefonu 8 349 513333 bei miesto autobusų stotelėse.

Reklamos plotų nuoma autobusuose

2019-08-06

UAB „Jonavos autobusai“ išnuomoja reklaminį plotą Bendrovės eksploatuojamuose autobusuose:

Reikalavimai ekranams:

Tinkamai įkomponuotas keleivių salone;

stabiliai pritvirtintas;

užtikrinantis keleivių saugumą;

užtikrinta saugi įrenginio eksploatacija;

nekliudantis vairuotojui apžvelgti keleivių salono;

nekliudantis vairuotojo matomumui per galinio vaizdo veidrodėlius;

gerai matomas keleiviams.

_____________________________________________________

Papildomos sąlygos:

15 proc. eterio laiko suteikti Bendrovės poreikiams.

_____________________________________________________

Montavimo sąlygos:

Bendrovė neteikia montavimo paslaugos.

_____________________________________________________

Montavimo vieta:

Fabriko g. 46, Jonava.

_____________________________________________________

Kitos sąlygos:

Tiekėjas privalės užtikrinti reklamos turinio atitikimą LR teisės aktams.

_____________________________________________________

Pasiūlymų vertinimas:

Ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas parenkamas pagal didžiausios pasiūlytos kainos kriterijų (viso paketo siūloma kaina per 1 kalendorinį mėnesį, Eur be PVM).

_____________________________________________________

Sutarties sąlygos:

Atitiks LR teisės aktus bei pasiūlymo turinį.

_____________________________________________________

Pasiūlymo turinys privalo atitikti pagrindinius reikalavimus.

Informacija tel.: (8 349) 52507 arba el. paštu info@jonavosautobusai.lt

Autobusų eismo tvarkaraščių pakeitimai mokinių vasaros atostogų metu

2019-06-17

Šių metų birželio 25 – rugpjūčio 31 dienomis, mokinių vasaros atostogų metu,

priemiestinių maršrutų autobusų reisai, važiuojantys tik mokinių mokymosi metu (tvarkaraštyje pažymėti MM), nevažiuos.

Į Gaižiūnus minėtu laikotarpiu autobusai važiuos tik trečiadieniais 8:35 ir 15:10 val. per Meškonių kaimą.

Išsamesnė informacija tel. (8 349) 51333

Vakare po miestą važiuos autobusai, grįžę iš Kauno

2019-04-25

Informuojame, kad nuo gegužės 2 d., darbo dienomis autobusai, išvykstantys iš stotelės „Kauno AS“ į Jonavą: 19.10 20.10 20.40 22.15 val., (iš stotelės „Murava“ į Jonavą: 19.25 20.25 20.55 22.30 val.),

net nepersėdus į kitą autobusą  Jus nuveš į reikiamą Jonavos gyvenamąjį rajoną be papildomo mokesčio. Autobuso maršruto stotelės Jonavos mieste: Centras, Autobusų stotis, Ligoninė, Žemaitės g. (Rasa), Žemaitės g. (Juodmena), Chemikų g., Chemikų g. (Vingis), Chemikų g. (Iki), Moksleivių namai, Sodų g., Sporto centras, J.Basanavičiaus g. (Iki), Autobusų stotis.

Informacija dėl autobusų eismo tel. 8 349 51333.

Papildomi autobusų reisai vakarais mieste

2019-04-24

Informuojame, kad nuo 2019 m. gegužės 2 d., darbo dienomis, autobusas papildomais miesto maršruto Nr. 3 „Senelių pensionatas - Rimkai“ vakariniais reisais važiuos šiais laikais:

iš st. „Centras“: 19:58,  20:58, 21:28,  23:03 val.;

iš st. „Autobusų stotis“: 20:00, 21:00, 21:30, 23:05 val.;

iš st. „Ligoninė“: 20:02, 21:02, 21:32, 23:07 val.;

iš st. „Žemaitės g. (Rasa)“: 20:03, 21:03, 21:33, 23:08 val.;

iš st. „Žemaitės g. (Juodmena)“: 20:05, 21:05, 21:35, 23:10 val.;

iš st. „Chemikų g.“: 20:06, 21:06, 21:36, 23:11 val.;

iš st. „Chemikų g. (Vingis)“: 20:07, 21:07, 21:37, 23:12 val.;

iš st. „Chemikų g. (Iki)“: 20:08, 21:08, 21:38, 23:13 val.;

iš st. „Moksleivių namai“: 20:10, 21:10, 21:40, 23:15 val.;

iš st. „Sodų g.“: 20:11, 21:11, 21:41, 23:16 val.;

iš st. „Sporto centras“: 20:12, 21:12, 21:42, 23:17 val.;

iš st. „J.Basanavičiaus g. (Iki)“: 20:13, 21:13, 21:43, 23:18 val.;

galinė st. „Autobusų stotis“: 20:14, 21:14, 21:44, 23:19 val.

            Kosmonautų, Lietavos, Žeimių tako ir A.Kulviečio gatvėmis šiais laikais autobusai nevažiuos.

Išsamesnė informacija tel.: (8-349) 51333.