Dėl J. Ralio gatvėje vykdomų remonto darbų keisis nemaža dalis Jonavos miesto ir priemiestinio susisiekimo autobusų maršrutų

2019-08-13

UAB „Jonavos autobusai“ informuoja, kad nuo rugpjūčio 19 d. 8 val. iki rugpjūčio 23 d. 18 val., dėl J. Ralio g. vykdomų paviršinių nuotekų tinklo įrengimo darbų, bus nutraukiamas visų rūšių autotransporto eismas per tiltą per Nerį. Visas eismas bus nukreipiamas Taurostos tiltu per Nerį (respublikinė magistralė A6 Kaunas – Zarasai – Daugpilis).

Priemiestinio susisiekimo autobusų maršrutai „Jonava – Kaunas“, „Jonava – Šveicarija“, „Jonava – Gaižiūnai“, „Jonava – Rukla“, „Jonava – Reabilitacijos centras“, nuo Jonavos autobusų stoties važiuos Kalnų g., Kęstučio g., J. Basanavičiaus g., Taurostos tiltu per Nerį (respublikinė magistralė A6), Taurostos g. Minėtais maršrutais į stotelę „Centras“ autobusai nevažiuos – išvyks tik iš Jonavos autobusų stoties. Autobusai, važiuojantys Kauno kryptimi, papildomai stos stotelėje „Skaruliai 2“.

Miesto susisiekimo autobusų maršrutai Nr. 4 „Rimkai – AB „Achema“ (Realizacija)“, Nr. 8 „Rimkai – AB „Achema““ ir Nr. 8A „Rimkai - AB „Achema“ – Rasa“ iš miesto centro link AB „Achema“ važiuos Žeimių g., žiedine sankryža (J. Ralio g.), J. Basanavičiaus g., Taurostos tiltu per Nerį (respublikinė magistralė A6), Taurostos g., AB „Achema“. Stotelių „Centras“, „Kunigiškiai“, „Skaruliai 1“ ir „Skaruliai 2“ minėtuose maršrutuose nebus. Keleiviai, išvykdavę iš stotelės „Centras“ į „AB „Achema““, galės išvykti iš stotelės „J. Basanavičiaus g. (Iki)“, o grįžtant galės išlipti stotelėje „J. Basanavičiaus g. (AS)“.

Autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai nesikeis, tačiau dėl padidėjusio automobilių srauto ir ilgesnio maršrutų atstumo galimi viešojo transporto vėlavimai, todėl keleivius kviečiame būti kantriais ir stengtis išvykti ankstesniais reisais nei įprastai (ypač į Kauną).

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.jonavosautobusai.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/jonavosautobusai, bei informacijos telefonu (8 349) 513 33.

Reklamos plotų nuoma autobusuose

2019-08-06

UAB „Jonavos autobusai“ išnuomoja reklaminį plotą Bendrovės eksploatuojamuose autobusuose:

Reikalavimai ekranams:

Tinkamai įkomponuotas keleivių salone;

stabiliai pritvirtintas;

užtikrinantis keleivių saugumą;

užtikrinta saugi įrenginio eksploatacija;

nekliudantis vairuotojui apžvelgti keleivių salono;

nekliudantis vairuotojo matomumui per galinio vaizdo veidrodėlius;

gerai matomas keleiviams.

_____________________________________________________

Papildomos sąlygos:

15 proc. eterio laiko suteikti Bendrovės poreikiams.

_____________________________________________________

Montavimo sąlygos:

Bendrovė neteikia montavimo paslaugos.

_____________________________________________________

Montavimo vieta:

Fabriko g. 46, Jonava.

_____________________________________________________

Kitos sąlygos:

Tiekėjas privalės užtikrinti reklamos turinio atitikimą LR teisės aktams.

_____________________________________________________

Pasiūlymų vertinimas:

Ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas parenkamas pagal didžiausios pasiūlytos kainos kriterijų (viso paketo siūloma kaina per 1 kalendorinį mėnesį, Eur be PVM).

_____________________________________________________

Sutarties sąlygos:

Atitiks LR teisės aktus bei pasiūlymo turinį.

_____________________________________________________

Pasiūlymo turinys privalo atitikti pagrindinius reikalavimus.

Informacija tel.: (8 349) 52507 arba el. paštu info@jonavosautobusai.lt

Autobusų eismo tvarkaraščių pakeitimai mokinių vasaros atostogų metu

2019-06-17

Šių metų birželio 25 – rugpjūčio 31 dienomis, mokinių vasaros atostogų metu,

priemiestinių maršrutų autobusų reisai, važiuojantys tik mokinių mokymosi metu (tvarkaraštyje pažymėti MM), nevažiuos.

Į Gaižiūnus minėtu laikotarpiu autobusai važiuos tik trečiadieniais 8:35 ir 15:10 val. per Meškonių kaimą.

Išsamesnė informacija tel. (8 349) 51333

Vakare po miestą važiuos autobusai, grįžę iš Kauno

2019-04-25

Informuojame, kad nuo gegužės 2 d., darbo dienomis autobusai, išvykstantys iš stotelės „Kauno AS“ į Jonavą: 19.10 20.10 20.40 22.15 val., (iš stotelės „Murava“ į Jonavą: 19.25 20.25 20.55 22.30 val.),

net nepersėdus į kitą autobusą  Jus nuveš į reikiamą Jonavos gyvenamąjį rajoną be papildomo mokesčio. Autobuso maršruto stotelės Jonavos mieste: Centras, Autobusų stotis, Ligoninė, Žemaitės g. (Rasa), Žemaitės g. (Juodmena), Chemikų g., Chemikų g. (Vingis), Chemikų g. (Iki), Moksleivių namai, Sodų g., Sporto centras, J.Basanavičiaus g. (Iki), Autobusų stotis.

Informacija dėl autobusų eismo tel. 8 349 51333.

Papildomi autobusų reisai vakarais mieste

2019-04-24

Informuojame, kad nuo 2019 m. gegužės 2 d., darbo dienomis, autobusas papildomais miesto maršruto Nr. 3 „Senelių pensionatas - Rimkai“ vakariniais reisais važiuos šiais laikais:

iš st. „Centras“: 19:58,  20:58, 21:28,  23:03 val.;

iš st. „Autobusų stotis“: 20:00, 21:00, 21:30, 23:05 val.;

iš st. „Ligoninė“: 20:02, 21:02, 21:32, 23:07 val.;

iš st. „Žemaitės g. (Rasa)“: 20:03, 21:03, 21:33, 23:08 val.;

iš st. „Žemaitės g. (Juodmena)“: 20:05, 21:05, 21:35, 23:10 val.;

iš st. „Chemikų g.“: 20:06, 21:06, 21:36, 23:11 val.;

iš st. „Chemikų g. (Vingis)“: 20:07, 21:07, 21:37, 23:12 val.;

iš st. „Chemikų g. (Iki)“: 20:08, 21:08, 21:38, 23:13 val.;

iš st. „Moksleivių namai“: 20:10, 21:10, 21:40, 23:15 val.;

iš st. „Sodų g.“: 20:11, 21:11, 21:41, 23:16 val.;

iš st. „Sporto centras“: 20:12, 21:12, 21:42, 23:17 val.;

iš st. „J.Basanavičiaus g. (Iki)“: 20:13, 21:13, 21:43, 23:18 val.;

galinė st. „Autobusų stotis“: 20:14, 21:14, 21:44, 23:19 val.

            Kosmonautų, Lietavos, Žeimių tako ir A.Kulviečio gatvėmis šiais laikais autobusai nevažiuos.

Išsamesnė informacija tel.: (8-349) 51333.

Vaikams iki 7 metų atskira vieta transporte - su 50 proc. nuolaida

2019-01-23

Nuo 2019 m. sausio 22 d. įsigaliojo LR Transporto lengvatų įstatymo NR. VIII-1605 5 straipsnio pakeitimo įstatymas

Pakeista 5 straipsnio 5 dalis ir ji išdėstyta taip:

„5. Keleiviui, vežančiam vaiką (vaikus) iki 7 metų tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais, vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais ir troleibusais, keleiviniais traukiniais, reguliaraus susisiekimo laivais ir keltais, suteikiama teisė vaikui (vaikams) iki 7 metų įgyti vienkartinį arba terminuotą vardinį važiavimo bilietą su 50 procentų nuolaida.“

Kaip ir iki šiol, keleivis gali vežtis vieną ar du vaikus iki 7 metų nemokamai jei jie neužima atskiros sėdimos vietos.

Šiuo pakeitimu suteikta galimybė vaikams iki 7 metų pirkti bilietus su 50 proc. nuolaida, jei tolimojo ar vietinio (miesto ar priemiestinio) reguliaraus susisiekimo transporte bus norima vaikui turėti atskirą sėdimąją vietą. 

Iki šiol Transporto lengvatų įstatymas numatė, kad atskirai sėdimai vietai 50 proc. nuolaida suteikiama tik perkant bilietą vaikams nuo 7 iki 10 metų, arba trečiam vežamam vaikui iki 7 metų. Už pirmąjį ir antrąjį reikėjo mokėti pilną bilieto kainą.

Svarbus atnaujinimas Android programėlėje!

2017-12-11
Svarbus atnaujinimas Android programėlėje!

Nepamirškite atsinaujinti!